DAP YAPI DRAGOS ROYAL TOWER

4 blokta 212 daire bulunuyor. Sahil yoluna 100 metre mesafede inşa edilen proje, deniz manzarasına hakim lokasyonda yer aldığından bu konseptle bütünleşen dış ve iç mimari uygulamalar yapıldı. Dekorasyonda ağırlıklı olarak ferahlığı artıran mavi ve beyaz tonlar kullanıldı. Toprak ,su ,gökyüzü ve özgürlüğü simgeleyen temalara uygun , modern ve lüks malzemeler tercih edildi.
Fark yaratmak adına sarf edilen çaba sadece alıcı nezdinde değil ,mimari platformlarda da takdir edildi. Geniş bir mimari kadronun görev yaptığı yelken kuleler estetik ve futuristik modern mimarinin en güzel örneklerinden biri olarak literatüre girdi. Bölgede örnek gösterilen projeye üre tim aşamasında pek çok yerli ve yabancı yatırımcı talip oldu.

Dikey mimariye sahip olan Dragos Royal Towers 4 blokta 212 daireden oluşuyor. Projede büyüklükleri 88-270 m2 arasında olan dairelerin tümü Kınalı , Heybeli , Burgaz ve Büyükada’nın manzarasına bakıyor. Projenin tüm çelik kapıları, yangın kapısı ve iç oda kapıları UZUNLAR ÇELİK KAPI tarafından yapılıp projeye teslim edilmiştir proje
bitmiş durumdadır

WeCreativez WhatsApp Support
Yardımcı olmamızı istediğiniz konu hakkında mesajınızı yazın!