GÜNYAP İNŞAAT BODRUM

Yalıkavak Beldesi Gökçebel Köyü, Kızılburun Mevkii’nde Günyap İnşaat ve Taahhüt Limited Şirketi tarafından 115 dönüm arazi üzerinde, Bodrum’un en güzel koylarından birinde geçen yıl başlattığı Bay Peninsula Evleri projesi tamamlanarak satışa sunulmuştur. 12 ay yaşam standardı ve tatil olanağı bulunan deniz manzaralı süper lüks villalar.

Zeytin, akasya ve narenciye ağaçlarının arasında Yalıkavak’ın eşsiz günbatımı manzaralı villaları tamamında 1.sınıf malzeme kullanılmıştır. Mutfaklar; Vanucci tasarımı, Banyolar; Vitra, Doğramalar; Schuco, Klimalar; Mitsubishi markaları olmak üzere evlerin içinde 1.sınıf özel traverten ve parke döşemeler tercih edilmiştir.

Bay Peninsula projesi kapsamında yer alan 236m. Sahil şeridinde; restoran, beach cafe, SPA, market, fitness center, spor ve çocuk oyun alanları, su sporları merkezi, 24 saat internet, güzellik merkezi, sauna, Türk hamamı, sörf ve scuba diving hizmetleri 2010 Mayısında hizmete başlayacaktır.

Bay Peninsula’yı ayrıcalıklı kılan özelliklerinden biri, rezidans sakinlerine ve özel konuklarına güvenli ve seçkin bir ortamda beş yıldızlı otellerin sunacağı hizmetlerdir. Yıl boyunca konutların bakımı, onarımı yapılacak. Özel iskelesi bulunan plajda shuttle servisleri yer alacak. 24 saat güvenlik önlemi bulunacak. Havaalanı hizmetleri verilecek. Yılın 12 ayı yaşam şartları sağlanacak. Profesyonel bir tatil anlayışıyla en çağdaş hizmet sunulacaktır.

Günyap inşaatın yaptığı bu özel butik 90 villalık projenin çelik kapılarını dış mekana uygun ve dayanıklı malzemeden yapılıp UZUNLAR ÇELİK KAPI tarafından 2010 yılında projeye teslim edilmiştir

WeCreativez WhatsApp Support
Yardımcı olmamızı istediğiniz konu hakkında mesajınızı yazın!