Uzunlar Çelik Kapı

Uzunlar Çelik Kapı, çelik kapı konusunda özelleşmiş bir şirkettir.

Uzunlar Çelik Kapı, Uzunlar firmasının kurulduğu 1980 yılında, ağırlıklı olarak mobilya üretimi ile bireysel ve kurumsal dekorasyon alanında hizmet sunmuş, kısa sürede bu kulvarda sayılı firmalar arasına girmiştir.
Kurum, Uzunlar Çelik Kapı adını aldığı 1982 yılından itibaren, mobilya ve dekorasyon alanındaki başarı ve deneyimini çelik kapı üretimine yansıtarak, çelik kapı sektöründe yenilikçi ve öncü kimliğini kazanmıştır.

Çelik Kapı üretimi konusunda dünyadaki gelişmeleri ve buna bağlı teknolojiyi yakından takip eden Uzunlar Çelik Kapı, aynı üstün yapıyı kendi üretim hattına da getirmiştir.

Uzunlar Çelik Kapı Tüketici ÖdülüÇelik Kapı üretiminin başlangıcından sonuna kadar kalite kontrol üst düzeye çıkarılmıştır.

Uzunlar Çelik Kapı olarak bize tam anlamıyla güvenen müşterilerimizin memnuniyetini, bir değer olarak taşırken çelik kapı alanında sistemli ve kaliteli bir üretim; kurumsal anlamda katılımcı bir yönetim anlayışı; ticarî mecrada gerek yurt içi gerek yurt dışı kaynakları ile kârlı, uluslar arası saygınlığa sahip bir kurum olmak ve ülkemize ekonomik katkıda bulunmaktır.

Uzunlar Çelik Kapı’nın güven ve kaliteye dayalı üretim anlayışı, zengin ürün çeşitliliği ve müşteri memnuniyeti TÜKETİCİ 2007 KALİTE ÖDÜLÜ BELGESİ ile tescil edilmiştir.

WeCreativez WhatsApp Support
Yardımcı olmamızı istediğiniz konu hakkında mesajınızı yazın!